همایش نگار

نخستین همایش ملی تازه های سلولی-مولکولی

هدف ما از برگزاری همایش سلولی- مولکولی معرفی دستاوردهای جديد پژوهشی و ايجاد زمينه تبادل انديشه و طرح مسائل علمی تازه در علوم سلولی و مولکولی با گرایش های مختلف است. امروزه که علم بيوتکنولوژی توانسته رابطه خوبی بين علوم زيستی، نانوتکنولوژی و کاربرد آنها در صنعت موفق عمل نمايد، مي بايست در اين خصوص پژوهشگران تحقيقات و نتايج خود را از طريق منابع خاص معتبر علمی به اطلاع رسانند تا علاوه بر جلوگيری از تکرار تحقيق، بتوانند از يافته های جديد در پيشبرد اهداف علمی بشريت گام بردارند. زندگی صنعتی انسان امروزی، او را مجاب نموده تا برای بقای بهتر بتواند در علوم پيشرفت نموده و خصوصاً با علوم مرتبط بيوتکنولوژی در حفظ محيط زيست خود برای زندگی بهتر برنامه ريزی نمايد.

امید است این همایش و تحقیقات ارائه شده به صورت مقاله مورد بهره برداری تمامی شرکت کنندگان محترم  قرار گرفته و دستاورد های این همایش برای پژوهشگران، اساتيد و دانشجويان مفید واقع گردد.

در ضمن از کليه دانشگاه ها و مراکز علمی که نسبت مشارکت و تبادل نظر ابراز لطف داشته اند تشکر نموده و از اعضای محترم کمیته علمی از دانشگاه های مختلف که در تمامی جلسات رسمی برای برگزاری و برنامه ریزی همایش به طور منظم شرکت داشتند قدر دانی نموده و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان از خدواند خواستارم.

 

 با آرزوی توفیق روز افزون و دیدار شما در همایش های دیگر
                                        دکتر سعید ذاکر بستان آباد

 

/websiteFile/image/r_1_120226112050.jpg

مقالات پذیرش شده جهت ارائه یا چاپ : 325 مقاله
.:: آرشیو شده توسط همایش نگار ( نرم افزار مدیریت و داوری همایش )           .:: با همکاری CNF.IR ( سرویس آرشیو همایشها )   و   BAHAMAYESH.COM ( پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور )